Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem

Bezpłatne ferie on-line w kinie Bajka

Szanowni Państwo,

W dniu 2 stycznia 2021 r. rozpoczynają się ferie zimowe, które z powodu epidemii Covid-19 muszą odbywać się w najwyższym rygorze sanitarnym.  W tym trudnym czasie kino Bajka wraz z władzami Miasta Lublin wyszło naprzeciw oczekiwaniom rodziców i najmłodszych widzów i postanowiło zaprosić wszystkich lublinian do udziału w bezpłatnych projekcjach on-line.

W dniach od 2 do 17 stycznia 2021 r., za pośrednictwem platformy streamingowej Vimeo, kino Bajka udostępni wszystkim chętnym aż 14 niezwykłych filmów do obejrzenia.

Jak to działa?

Aby wziąć udział w feriach on-line, należy przesłać „Zamówienie projekcji” na adres e-mail kinobajka@o2.pl. Zamówienie powinno zawierać tytuł filmu, który chcemy obejrzeć wraz z naszymi pociechami oraz następujące oświadczenie:

„Oświadczam, że jestem mieszkanką/mieszkańcem Lublina”

W ciągu 24 godzin od wysłania „Zamówienia projekcji” nadawca otrzymuje odpowiedź zwrotną wraz z linkiem aktywacyjnym oraz instrukcją logowania do platformy Vimeo, niezbędnymi do obejrzenia filmu. 

Instrukcja logowania do platformy Vimeo

  1. W wiadomości mailowej otrzymują Państwo link, w który należy wejść, by zostać przekierowanym na platformę Vimeo.
  2. Aby zobaczyć film, widz musi założyć konto na platformie Vimeo. Konto jest darmowe. Można je założyć z pomocą Facebooka, poczty Gmail lub z użyciem dowolnego adresu mailowego.
  3. Powyżej znajduje się zdjęcie okna logowania. Tutaj zakładamy konto z użyciem Facebooka (opcja: Join with Facebook), konta Google (opcja: Join with Google) lub dowolnego adresu mailowego (opcja: Join with email).• Join with email: wpisujemy imię i nazwisko (First and last name), adres mailowy (Email address) i hasło (Password).
   • Join with Facebook: klikamy przycisk, a system automatycznie łączy nasze konto na Vimeo z kontem na Facebooku.
   • Join with Google: klikamy przycisk, a system automatycznie łączy nasze konto na Vimeo z kontem Google.
  4. Po założeniu konta otrzymujemy maila z potwierdzeniem jego założenia i zostajemy przekierowani do strony z filmem. U góry okna pokazuje się nasz login, a poniżej informacja o cenie za film. FILM JEST UDOSTĘPNIANY BEZPŁATNIE, a zatem informację o cenie należy pominąć i kliknąć przycisk „CONTINUE”.
  5. W kolejnym oknie wybieramy opcję „WATCH NOW”
  6. Przechodzimy do filmu, który odtwarza się automatycznie.

MIŁEGO SEANSU!