Polityka prywatności dla użytkowników serwisu internetowego Kina Bajka w Lublinie, działającego pod domenami: http://kinobajka.nazwa.pl, http://kinobajka.info, http://kinobajka.pl

Repertuar

Paź
26
sob
12 Festiwal Filmów Snowboardowych „Winter is My Love 2019” (Sala Czerwona)
Paź 26@18:00

W programie – liczne konkursy i niespodzianki przygotowane przez organizatorów.

⛩ SNOWBOARDER – EVERYBODY, EVERYBODY (2019, USA)
Snowboader to najchętniej czytany magazyn snowboardowy na świecie Są obecni na rynku od 32 lat. W tym roku wypuszczają cztery filmy.
Autorem „Everybody” jest Ted Borland z kultowej amerykańskiej ekipy Think Thank i trudno nie powiedzieć o jego filmie, że jest świetny! Wyróżnia się zdjęciami i pracą kamery, które są bardzo świadome i staranne. Wyróżnia się montażem, który sprawia, że wszystko płynie.
W „Everybody” spotykamy młodą ekipę utalentowanych, perspektywicznych riderów, którzy wykorzystują swój czas. Patrząc na nich będziecie szczęśliwi!
I poza tym, że praktycznie każda minuta tego filmu jest dobra, dopełnieniem jest moment, który zwykle interesuje jedynie garstkę widzów – napisy końcowe, a jeszcze dokładniej: podziękowania od autorów filmu i od występujących w nim riderów. Podziękowania pełne szczerej wdzięczności wszystkim, którzy dawali im wsparcie, umożliwiając dojście do momentu w jakim dziś się znajdują. Czytając te podziękowania można zrozumieć, że za tym filmem, za tą częścią snowboardu, stoi ogromna, szczera ekipa. Wspierają się, uzupełniają i dbają o ciągłość snowboardowego przekazu.
Ameryka to ogromny kraj i jest w nim wiele snowboardowych załóg. My pokazujemy bardzo wyjątkową. Większą niż cała polska scena snowboardowa, ale przecież są w niej ludzie, którzy zaczynali jeździć i otwierali swoje firmy tuż po tym jak snowboard został wymyślony. Ekipę reprezentującą prawdziwy snowboarding, ten blisko korzeni: pochwalający indywidualność, nie kierujący się kalkulacją, nie ulegający trendom.
Zapraszamy na wspaniały streetowy film. Zrealizowany tak dobrze, że nawet jeśli nie do końca czujesz uliczne filmy, to oglądając go, miejskie otoczenie wyda ci się dla snowboardu tak samo naturalne jak białe, bezkresne górskie przestrzenie.
🍄 Występują: Phil Hansen, Reid Smith, Gabe Ferguson, Jill Perkins, Benny Milam, Brandon Davis, Gab Jacques, Finn Westbury, JJ Westbury, Rene Rinnekangas, Gus Warbington, Cooper Whittier i inni.
👉 Zwiastun: https://tiny.pl/tpcn6
Czas: 45 minut.

⛩ MACIEK DŁUGOSZ – EDIT 2019 (Polska)
Maciek Długosz od lat jest w ścisłej czołówce najlepszych polskich streetowych snowboarderów, co udowadnia między innymi sukcesami podczas startów w zawodach. Znany z super stylu, w tym roku wypuszcza pierwszy oficjalny streetowy part. Jego poziom jest niesamowity, jak na perfekcjonistę przystało. Po projekcji porozmawiamy z Maćkiem o tym jak powstają streetowe produkcje; czy jest to łatwe, tanie, bezpieczne, ile osób bierze udział w nagrywkach i skąd się bierze do tego motywację.
🍄 Występują: Maciek Długosz
👉 Zwiastun: Zobacz całość na festiwalu.
Czas: 5 minut.

⛩ ABSINTHE FILMS – ISLE OF SNOW (2019, Szwajcaria)
Dwudziesty film w dorobku słynnej szwajcarskiej ekipy Absinthe Films i naszym zdaniem najlepszy w całej ich historii.
Pełny przekrój topowego snowboardu w wykonaniu czołowych riderów. Freeride, street, park. Ujęcia z helikopterów i dronów. Świetne kadry, montaż, muzyka. Absolutny top!
🍄 Występują: Nicolas Müller, Wolle Nyvelt, Dylan Alito, Matt Wainhouse, Demetri Bales, Aspen Weaver, Hans Mindnich, Blair Habenicht, Judd Henkes, Brandon Cocard, David Carrier-Porcheron „DCP“, Frank Bourgeois, Chris Rasman, Mark Tremblay, Severin Van der Meer, Leo Eigensatz, Carlos Gerber.
👉 Zwiastun: https://tiny.pl/tpx1x
Czas: 60 minut

⛩ NITRO – OFFLINE (2019 USA)
Nitro to dziś kultowa marka, obecna na snowboardowym rynku od 30 lat. Ich niesamowity team skupia topowych riderów z całego świata, a ich filmy to powiew wolności. Po sukcesie czterech poprzednich filmów (m.in.„Boom” i „Bad Seeds”) spodziewaj się czegoś jeszcze lepszego. Pewny kandydat do tytułu: najlepszy filmu tego sezonu! Premierę wspiera NITRO POLSKA.
🍄 Występują: Eero Ettala, Sam Taxwood, Austin Smith, Bryan Fox, Sven Thorgren, Elias Elhardt, Benny Urban, Nils Arvidsson, Dominik Wagner, Griffin Siebert, Jared Elston, Zeb Powell, Zoi Synnott, Laurie Blouin, Marc Swoboda, Torgeir Bergrem, Ludvig Billtoft, Marcus Kleveland, Knut Eliassen, Dan Mace, Seth Hout.
👉 Zwiastun: https://tiny.pl/tpx54
Czas: 45 minut.

⛩ Ten tytuł poznasz w na tydzień przed wydarzeniem 🙂
🍄 Występują:
👉 Zwiastun: