Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem

Ratujmy kino Bajka!

Wesprzyj kino Bajka na stronie www.wspieramy-kina.pl>>>>>>

Kino ziejące pustkami, wiatr hulający pomiędzy fotelami, przypadkowi przechodnie zerkający na repertuar i idący dalej, zakurzony nieużywany projektor…to nie horror o upiorze w kinie, to nasza codzienność! Drodzy, w tym roku obchodzimy trzydziestolecie naszej działalności. Już od 30 lat jesteśmy obecni na kulturalnej mapie Lublina i dostarczamy  Wam wielu emocji! To właśnie u nas umawialiście się na pierwsze randki, leczyliście złamane serca, odkrywaliście mistrzów reżyserii, roniliście łzy wzruszenia, pokazywaliście swoim dzieciom jak wygląda kino. Bajka to ostatnie regularnie działające lubelskie kino studyjne,  nie pozwólmy mu zniknąć!

Kina studyjne już od lat borykają się z ogromnymi problemami spowodowanymi konkurencją w postaci dużych wielosalowych kin. Małe lokalne kina muszą walczyć o swoje miejsce na rynku, często są jedynymi miejscami prezentującymi filmy niedostępne w multipleksach, stanowią wyjątkowe miejsce spotkania z filmami autorskimi, przeważnie pokazywanymi tylko w obiegu festiwalowym.

 Od czasu powrotu, po zamknięciu spowodowanym pandemią, mierzymy się z wciąż malejącą liczbą widzów. Nie mamy dla kogo przychodzić do pracy, nie mamy dla kogo grać filmów. Wiemy, że głównie to właśnie strach przed koronawirusem odciąga Was od naszego kina. Chcemy Wam jednak zagwarantować, że zapewniamy Wam pełne bezpieczeństwo w czasie seansu – mamy świadomość, że w dzisiejszych, trudnych dla nas wszystkich czasach, właśnie to jest kluczową sprawą. Pracownicy są w pełni zabezpieczeni – korzystamy z maseczek, przyłbic i rękawiczek.  Regularnie prowadzona jest dezynfekcja przestrzeni kinowej przy kasie, toalet, klamek, włączników, także po każdym seansie dezynfekowane są sale i podłokietniki foteli.

Warto zauważyć, że po ponownym otwarciu instytucji kulturalno-rozrywkowych w Polsce nie odnotowano ani jednego przypadku zakażenia w żadnym kinie. Ponadto, wyjście do naszego kina nie wiąże się z koniecznością przejścia przez galerię handlową i ryzykiem kontaktu z wieloma przypadkowymi osobami – nasze seanse obsługiwane są przez maksymalnie dwóch pracowników.

Wierzymy, że nie pozwolicie nam zniknąć! Już podczas zamknięcia kina przez pandemię daliście odczuć swoje ogromne wsparcie kupując specjalne wirtualne bilety. Dlatego prosimy – zaproście rodzinę, przyjaciół, znajomych z pracy, sąsiadów i #widzimysięwBajce!

Zespół kina Bajka:

Waldemar Niedźwiedź

Bożena Niedźwiedź

Renata Skowronek

Beata Maciejewska

Józefa Legieć

Iga Wójtowicz